07-03-2024
Wraca ulubiona loteria klientów Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS i Banku BPS – SPŁACAMY TWÓJ KREDYT!

Klienci Banku, którzy skorzystają z oferty kredytowej, mogą spróbować swojego szczęścia w losowaniach nagród pieniężnych, a także zawalczyć o SAMOCHÓD!

W loterii mogą wziąć udział wszyscy klienci indywidualni, którzy między 1 marca a 30 listopada 2024 roku podpiszą umowę na jeden z produktów kredytowych:

  • Kredyt gotówkowy (Auret Kredyt na Szczęście, Siódemka, Twoje cztery kółka, Remontowy, Ekologiczny, Czyste powietrze, Ekologiczny)
  • Kredyt hipoteczny

Po podpisaniu umowy kredytowej klient otrzymuje voucher loteryjny z unikatowym numerem. Następnie Klient musi wejść na stronę www.loteria.mojbank.pl i postępować zgodnie z instrukcją na drugiej stronie vouchera.

Co miesiąc wśród wszystkich zarejestrowanych uczestników loterii losowane są trzy osoby, które wygrywają spłatę swojego kredytu. Jeśli zatem ktoś wziął kredyt gotówkowy na 5 tys. zł, może wygrać dokładnie taką kwotę. Maksymalna kwota spłaty to 10 tys. zł – również dla kredytów na wyższe kwoty. Nagrodą główną w loterii jest samochód Toyota Yaris.

  • Loterię dla klientów prowadzimy w Bankach naszego Zrzeszenia już kolejny raz. Klienci bardzo polubili ten mechanizm, który daje możliwość, że kredyt spłaci się sam. W ostatniej edycji mieliśmy ponad 12 tysięcy uczestników! Jest to też sposób, aby nawiązać bliższe relacje z doradcą bankowym, ponieważ w loterii nagrody otrzymują zarówno klienci, jak i prowadzący ich sprawy pracownicy banków. W momencie rejestracji na stronie loterii, klient wpisuje swój unikalny kod oraz numer ID swojego doradcy …. i już są razem w grze – wyjaśnia Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu w Banku BPS.

W loterii można rejestrować się do końca listopada 2024 roku. W ciągu całej akcji spłatę kredytu może wygrać aż 27 osób. Losowanie nagrody głównej odbędzie się w grudniu 2024 roku. Jeden uczestnik może zarejestrować się w loterii tylko jeden raz. Jeśli umowę kredytową podpisują dwie osoby, w loterii może wziąć tylko jeden udział tylko jedna z nich. Decyzję w tej sprawie należy podjąć w banku, w momencie, w którym doradca wpisuje odpowiednie nazwisko na voucherze loteryjnym.

  • Spoty reklamujące loterię to część kampanii pod hasłem „Łączy nas więcej niż nam się wydaje”. Do ich nagrania zaprosiliśmy naszych klientów i pracowników. Także na plakatach w oddziałach i na banerach internetowych można zobaczyć osoby, które rzeczywiście mieszkają po sąsiedzku i po sąsiedzku załatwiają sprawy finansowe. Zarówno klienci, jak i pracownicy banków, lubią gotować, kupować, remontować, podróżować … I z pewnością lubią też razem wygrywać w loterii – mówi Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu.

  

To proste:

KROK 1

Weź kredyt

KROK 2

Od doradcy otrzymasz voucher z unikatowym numerem ID. Zarejestruj go według instrukcji, którą znajdziesz na voucherze.

KROK 3

Co miesiąc masz szansę na wygranie spłaty kredytu do 10 000 zł oraz bierzesz udział w losowaniu nagrody głównej – samochodu osobowego!

Nasz Bank jest zrzeszony w
[object Object]
Nasz Bank jest uczestnikiem
[object Object]
Znajdziesz nas też tutaj
Polityka prywatności
Copyright © 2024 Auret Bank